نمایشگاه worldfood مسکو یک نمایشگاه بین‌المللی برجسته در زمینه‌ی محصولات غذایی است. که می‌توان این نمایشگاه را یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های سالانه تخصصی در حوزه موادغذایی در روسیه و شرق اروپا دانست.

این نمایشگاه بیش از 27 سال است که پیشرفت و توسعه‌ی صنعت داخلی موادغذایی روسیه را تضمین کرده. و از زمان شروع فعالیت خود تاکنون نقش مهمی در پیشبرد صنایع غذایی روسیه‌ایفا کرده‌است. حضور بٌن‌مانو در بیست‌وهفتمین دوره‌ی برگزاری این نمایشگاه، خالی از دستاورد نبود.

بُن‌مانو به‌عنوان یک برند تولیدکننده‌ی ایرانی مطرح در صنعت قهوه و فرآوری‌های آن، با حضور در این رویداد بین‌المللی، بار دیگر در عرصه‌ی جهانی این مهم را خاطرنشان کرد که تولیدکنندگان ایرانی، رقیبی قدرتمند برای شرکت‌های مطرح اروپایی هستند.

از برگزاری این نمایشگاه، به‌عنوان یک رویداد بین‌المللی مهم یاد می‌شود. چراکه به یک محل ملاقات برجسته و یک منبع پویا از محصولات غذایی برای بازار روسیه تبدیل شده‌است. و این فرصت مغتنمی‌ست برای عرضه محصولات جدید ایرانی در بازار این کشور.

نمایشگاه worldfood مخاطبان وسیعی را از میان عمده‌فروش‌ها، توزیع‌کنندگان، خرده‌فروش‌ها و رستوران‌داران از جای‌جای دنیا به خود جذب می‌کند. بازدید آنان از غرفه‌ی بن‌مانو، موجب  استقبال ایشان از محصول ایرانی شد. و این همان دستاوردی‌ست که بایستی هدف همه‌ی تولیدکنندگان ایرانی باشد. بدیهی‌ست که حضور در بازار جهانی و صادرات محصولات ایرانی، موجب پیشرفت ایران و ایرانیان خواهد شد.

این نمایشگاه، رویدادی است که در چهار روز، در چهار حوزه‌ی مهم، کشاورزی، دریایی، دیگر محصولات غذایی و آشامیدنی برگزار می‌گردد.