قهوه فرانسه

توضیحات قهوه فرانسه بن‌مانو

تازگی و لذت یک فنجان قهوه، تا حد زیادی به نوع و کیفیت قهوه مصرفی و نحوه آماده‌سازی آن بستگی دارد. در اینجا، با معرفی انواع قهوه فرانسه بن‌مانو دنیای جدیدی از طعم و مزه را معرفی می‌کنیم.

قهوه فرانسه چیست؟ قهوه فرانسه، یک روش تهیه قهوه است که با استفاده از آب جوش و ابزار فرنچ‌پرس تهیه می‌شود و طعمی ملایم و خاص دارد. نوع آسیاب و عصاره نهایی قهوه فرانسه، با دیگر روش‌های تهیه قهوه متفاوت است.

انواع قهوه فرانسه بن‌مانو

پودر قهوه فرانسه بن‌مانو در دو مدل بسته‌بندی تولید می‌شود: بسته‌بندی ساشه‌ای و بسته‌بندی گرمی. بسته‌بندی گرمی قهوه فرانسه بن‌مانو در حجم بزرگ‌تری ارائه می‌شود و در بسته‌بندی‌ ساشه‌ای، 8 ساشه کوچک با مقدار مشخصی از قهوه فرانسه است.

خرید اینترنتی قهوه فرانسه بن‌مانو

خرید انواع پودر قهوه فرانسه، به صورت حضوری در فروشگاه‌های معتبر سراسر ایران و آنلاین از طریق وب‌سایت بن‌مانو امکان‌پذیر است. خرید اینترنتی، گزینه راحت‌تری است چرا که می‌توانید با چند کلیک ساده محصول موردنظرتان را درب منزل دریافت کنید.

سوالات متداول

1

آیا قهوه فرانسه بن‌مانو ترکیبی است؟

خیر، قهوه فرانسه بن‌مانو 100 درصد قهوه عربیکا است.

2

انواع قهوه فرانسه بن‌مانو چه تفاوت‌‌هایی با یکدیگر دارند؟

تفاوت در نوع بسته‌بندی و نوع کاربرد آنها است. بسته‌بندی ساشه‌ای برای حمل آسان و مصارف کم و بسته‌بندی گرمی برای مصارف خانگی، شرکت‌ها و… مناسب است.

3

قهوه فرانسه بن‌مانو، پودر است یا دانه؟

به صورت کلی، قهوه فرانسه به نوع آسیاب دانه قهوه گفته می‌شود و دانه متفاوتی با سایر قهوه‌ها مانند اسپرسو ندارد. هر دو مدل قهوه فرانسه بن‌مانو، پودر آسیاب شده با درجه متوسط هستند.

4

با چه ابزاری قهوه فرانسه را دم‌آوری کنیم؟

ابزار مخصوص دم‌‌آوری قهوه فرانسه، فرنچ‌پرس یا قهوه‌سازهای چکه‌ای با استفاده از فیلترهای کاغذی است.

علاقه مندی دسته بندی ها
سبدخرید

مبلغ قابل پرداخت : 541,664 تومان

مشاهده سبد خریدتسویه حساب