قهوه فرانسه

توضیحات قهوه فرانسه بن‌مانو

تازگی و لذت یک فنجان قهوه، تا حد زیادی به نوع و کیفیت قهوه مصرفی و نحوه آماده‌سازی آن بستگی دارد. در اینجا، با معرفی انواع قهوه فرانسه بن‌مانو دنیای جدیدی از طعم و مزه را معرفی می‌کنیم.

قهوه فرانسه چیست؟ قهوه فرانسه، یک روش تهیه قهوه است که با استفاده از آب جوش و ابزار فرنچ‌پرس تهیه می‌شود و طعمی ملایم و خاص دارد. نوع آسیاب و عصاره نهایی قهوه فرانسه، با دیگر روش‌های تهیه قهوه متفاوت است.

انواع قهوه فرانسه بن‌مانو

پودر قهوه فرانسه بن‌مانو در دو مدل بسته‌بندی تولید می‌شود: بسته‌بندی ساشه‌ای و بسته‌بندی گرمی. بسته‌بندی گرمی قهوه فرانسه بن‌مانو در حجم بزرگ‌تری ارائه می‌شود و در بسته‌بندی‌ ساشه‌ای، 8 ساشه کوچک با مقدار مشخصی از قهوه فرانسه است.

خرید اینترنتی قهوه فرانسه بن‌مانو

خرید انواع پودر قهوه فرانسه، به صورت حضوری در فروشگاه‌های معتبر سراسر ایران و آنلاین از طریق وب‌سایت بن‌مانو امکان‌پذیر است. خرید اینترنتی، گزینه راحت‌تری است چرا که می‌توانید با چند کلیک ساده محصول موردنظرتان را درب منزل دریافت کنید.

سوالات متداول

1

آیا قهوه فرانسه بن‌مانو ترکیبی است؟

خیر، قهوه فرانسه بن‌مانو 100 درصد قهوه عربیکا است.

2

انواع قهوه فرانسه بن‌مانو چه تفاوت‌‌هایی با یکدیگر دارند؟

تفاوت در نوع بسته‌بندی و نوع کاربرد آنها است. بسته‌بندی ساشه‌ای برای حمل آسان و مصارف کم و بسته‌بندی گرمی برای مصارف خانگی، شرکت‌ها و… مناسب است.

3

قهوه فرانسه بن‌مانو، پودر است یا دانه؟

به صورت کلی، قهوه فرانسه به نوع آسیاب دانه قهوه گفته می‌شود و دانه متفاوتی با سایر قهوه‌ها مانند اسپرسو ندارد. هر دو مدل قهوه فرانسه بن‌مانو، پودر آسیاب شده با درجه متوسط هستند.

4

با چه ابزاری قهوه فرانسه را دم‌آوری کنیم؟

ابزار مخصوص دم‌‌آوری قهوه فرانسه، فرنچ‌پرس یا قهوه‌سازهای چکه‌ای با استفاده از فیلترهای کاغذی است.

علاقه مندی دسته بندی ها
سبدخرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.