معرفی قهوه اسپرسو

اسپرسو یک قهوه غلیظ است که با عبور آب بسیار داغ و تحت فشار بالا از روی دانه‌های قهوه ریز آسیاب شده تهیه می‌شود. نتیجه این اقدام، یک شات کوچک از قهوه با بافت کرمی و لایه‌ای از فوم به نام کرما در بالای آن است. اسپرسو پایه بسیاری از نوشیدنی های قهوه محبوب مانند کاپوچینو و لاته است، اما می توان آن را به تنهایی در یک فنجان کوچک نیز میل کرد. در حالی که اسپرسو به داشتن کافئین بالا شهرت دارد مقدار آن به اندازه سرو بستگی دارد، زیرا یک شات اسپرسو حاوی حدود 64 میلی‌گرم کافئین است.

انواع پودر و دانه قهوه اسپرسو بن‌مانو

در سبد محصولات بن‌مانو، قهوه اسپرسو در ترکیب‌های متنوع عربیکا و روبوستا وجود دارد. طعم‌یاد قهوه اسپرسو بن‌مانو در طیف‌های مختلف ترکیبی از شکلاتی، میوه‌ای، آجیلی، گلی، شکلات تلخ، مرکباتی، عطر گل، نعنا، کارامل و کاکائو است. از ویژگی‌های جذاب قهوه اسپرسو بن‌مانو، تنوع محصولات با کافئین‌های متفاوت است که مناسب برای انواع ذائقه‌ها و سلیقه‌های قهوه‌نوشان است.

خرید قهوه اسپرسو بن‌مانو

برای خرید حضوری پودر و دانه قهوه اسپرسو بن‌مانو به فروشگاه‌ها و هایپر مارکت‌های معتبر مراجعه کنید. راه ساده‌تر و پیشنهادی ما، خرید اینترنتی قهوه از وب‌سایت بن‌مانو است؛ به راحتی محصول مورد نظر خود را انتخاب و درب منزل یا محل مورد نظر دریافت کنید.