خبرگزاری دانشجویان ایران، بعد از برگزاری نمایشگاه آگروفود ۹۷، انعکاس حضور بن‌مانو در این نمایشگاه را در خبرگزاری خود اعلام کرد که در ذیل به اختصار اشاراتی به این خبر خواهد شد.

مدیرکارخانه قهوه‌ بُن‌مانو با اشاره به اقبال روزافزون اقشار مختلف مردم به نوشیدن قهوه، روش ابداعی این شرکت برای دم‌آوری و دستیابی به طعم و عطر ناب قهوه را خلاقانه دانست.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، «مزدک پهلوان‌ها» صنعت قهوه را در ایران یک صنعت باسابقه و رو به رشد ارزیابی کرد. و افزود: با وجود آن‌ که چای، نوشیدنی گرم معمول اغلب اقشار جامعه است. اما مصرف قهوه هم طی سال‌های اخیر رشد قابل توجهی داشته و در حال تبدیل‌شدن به رقیبی قدرتمند برای چای است.

این مقام مسئول صنعت قهوه با بیان اینکه قهوه در دنیا جزو ارزان‌ترین و رایج‌ترین نوشیدنی‌های گرم به شمار می‌رود. اظهارکرد: در ایران به دلایل مختلف از جمله نهادینه‌شدن مصرف چای، قهوه را هنوز نمی‌توان یک نوشیدنی کاملاً رایج دانست. و برای بسیاری از مردم این محصول هنوز یک نوشیدنی لوکس است.

مدیرکارخانه قهوه‌ بُن‌مانو، تلاش برای مردمی‌کردن این محصول را از اولویت‌های این شرکت برشمرد. و افزود: قهوه در هیچ کشور دنیا یک نوشیدنی لوکس نیست و تغییر این فرهنگ در ایران نیز به تلاش جمعی، مشارکت تولیدکنندگان این محصول و حمایت رسانه‌ها نیاز دارد.

می‌توانید در صورت تمایل، این خبر را به صورت کامل در آدرس، https://www.isna.ir/news/97042312426 ملاحظه نمایید.