نورسکا

توضیحات قهوه نورسکا

قهوه دمی چکه‌ای نورسکا، ترکیبی از قهوه عربیکا و ربوستا با میزان برشتگی متوسط است که در 4 مدل، برای ساعات مختلف روز طراحی شده است. این قهوه، یک راه‌حل آسان برای لذت بردن از قهوه خوش‌طعم بدون نیاز به تجهیزات اضافی در محل کار، پیک‌نیک‌، پیاده‌روی و… است. قهوه نورسکا، این آزادی را می‌دهد در هر زمان و هر مکان یک قهوه تخصصی برای نوشیدن داشته باشید. طعم دلنشین نورسکا، همراه با راحتی و جذابیت آماده‌سازی آن به سرعت جایگزینی برای روش‌های پیشین آماده‌سازی قهوه برای شما خواهد شد. اگر تاکنون به دلیل نداشتن ابزار مناسب یا نگرانی از روش‌های آماده‌سازی آن، به سراغ قهوه نرفته‌اید نورسکا نقطه‌ی شروع و پایان جستجوی شما است.

انواع قهوه نورسکا بن‌مانو

قهوه نورسکا در 4 مدل با کافئین‌های متفاوت برای زمان‌های مختلف روز تولید شده است. نورسکا 9 صبح مناسب شروع روز با بیشترین کافئین و نورسکا 8 شب با کمترین کافئین ارائه می‌شود. ضمنا برای علاقه‌مندان به پکیج ترکیبی، بسته‌های نورسکا تایم و سبد نورسکا طراحی شده است. دو محصول دیگر نورسکا، قهوه‌های طعم‌دار (تک طعم و دو طعم) با هدف پاسخ به نیاز علاقه‌مندان به قهوه دمی چکه‌ای طعم‌دار تهیه شده است.

خرید اینترنتی قهوه نورسکا بن‌مانو

برای تهیه آنلاین با چند کلیک ساده نورسکای موردنظرتان را انتخاب و درب منزل دریافت کنید.

سوالات متداول

1

آیا قهوه نورسکا همان تی بگ قهوه است؟

خیر، قهوه دمی چکه‌ای نورسکا با قهوه کیسه‌ای مدل تی بگ یکسان نیستند.
نورسکا یک کیسه کوچک ِ حاوی قهوه آسیاب شده است که با یک نگهدارنده کاغذی به روی ماگ قرار می‌گیرد. برای استفاده از آن باید روی کیسه باز شود و با ریختن آب داغ به روی پودر قهوه و گذر از فیلتر کاغذی، قهوه دمی قطره‌ای یا چکه‌ای تهیه می‌شود.
در حالیکه قهوه کیسه‌ای مدل تی بگ، به گونه‌ای طراحی شده که به مانند چای کیسه‌ای درون آب جوش قرار می‌گیرد و قهوه به دست آمده از این روش، دم‌آوری قهوه به روش غوطه‌وری است.

علاقه مندی دسته بندی ها
سبدخرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.