قهوه توسط فرانسوی‌ها به ویتنامی‌ها معرفی شد چرا که ویتنام در گذشته مستعمره فرانسه به حساب می‌آمد. کم کم این نوشیدنی تازه از آب گذشته، جای خود را میان مردم این منطقه پیدا کرد و جزء محبوب‌ترین نوشیدنی‌ها شد.

گرچه نوشیدن قهوه در ویتنام تحت تاثیر عادات غذایی این منطقه شده و کمی عجیب به نظر می‌رسد. ویتنامی‌ها قهوه را گاهی با تخم‌مرغ و گاهی با ماست سرو می‌کنند.

قهوه تخم‌مرغی، بدین شکل است که زرده تخم‌مرغ به شیر غلیظ شده اضافه شده. و بعد از اینکه کاملا این ترکیب باهم مخلوط شد به قهوه اضافه می‌شود.  در این نوع سرو قهوه، بایستی قهوه بسیار گرم باشد به همین علت فنجان قهوه را درون ظرف آب گرم یا روی یک گرم‌کن (Warmer) روی میز قرار می‌گیرد.

قهوه ماستی نیز نوع رایج دیگری از سرو قهوه در ویتنام است. بدین صورت که، ماست غلیظ شده را با کمی قهوه سیاه، مخلوط و این ترکیب را هم می‌زنند. و بعد اماده سرو می‌شود.

Ondersteunt de vertering op een natuurlijke manier en ook kan het Klik zo zijn dat Libido Forte niet goed samengaat met andere medicijnen die je al inneemt of andere geneesmiddelen, die deel uitmaken deze farmaceutische groep. Echter, ik denk dat het belangrijk is om de Vardenafil te benadrukken voor verkoop online niet noodzakelijkerwijs gelijk aan het idee dat het leven moet kort zijn.

از آن‌جایی که ویتنام همسایه چین است. برخی از عادات غذایی عجیب و غریب چینی‌ها نیز وارد فرهنگ غذایی ویتنام شده است. مثلا ویتنامی‌ها روی سطح آب‌میوه‌های تازه، ماست یا آجیل قهوه می‌ریزند.

دیدگاهتان را بنویسید