نورسکا محصولی نوین از بن مانو

نورسکا محصول جدیدی از بن‌مانو است که از یک ایده‌ی نو نشأت می‌گیرد و برای اولین بار در ایران است که این‌گونه محصول تولید و عرضه می‌گردد. با نورسکا شما می‌توانید قهوه‌ی دمی تازه با طعم و عطری مطلوب را در کوتاه‌ترین زمان ممکن تهیه کنید. فراهم‌کردن قهوه‌ی دمی‌ با نورسکا براساس مکانیزم به‌کارگرفته‌شده در روش‌های دمی چکه‌ای است.

9 صبح

نورسکا ۹ صبح

با میزان کافئین بالا

2 عصر

نورسکا ۲ عصر

با میزان کافئین متوسط

6 عصر

نورسکا ۶ عصر

با میزان کافئین پایین

8 شب

نورسکا ۸ شب

بدون کافئین

محصولات جدیدی
در راه می باشد

قهوه‌ی نورسکا «بُن‌مانو» با ایده‌ای نو صبحی با انرژی و شاداب برای شما می‌سازد. شاید برای شما هم این محصول جدید است. قهوه‌ی نورسکا بُن‌مانو چیزی نیست جز قهوه‌ی دمی در کیسه‌ای که با عبور آب از آن، فنجان قهوه‌ی شما را آماده می‌سازد. طرز استفاده‌ از قهوه‌ی دمی نورسکا بُن‌مانو بسیار آسان است. کافی است آن را از بسته‌بندی خارج کرده و نگهدارنده‌ی کاغذی آن را در لبه فنجان یا ماگ قرار دهید، سپس آب داغ را به آرامی روی قهوه بریزید. قهوه‌ی دمی بُن‌مانو چیزی متفاوت از قهوه‌‌ی فوری است، اما زمان آماده‌شدن آن مانند قهوه‌ی فوری بسیار کم است.

روزتو با انرژی شروع کن

با نورسکا ۹ صبح

هوه‌ی نورسکا ۹AM به دلیل دارا بودن کافئین زیاد نوشیدنی مناسبی برای شروع یک روز خوب به‌شمار می‌رود، همان‌گونه که خود بُن‌مانو هم پشت نام این محصول ساعت ۹ صبح را اضافه کرده است و این موضوع را تایید می‌کند!

جشنواره مزه ها

انواع نورسکا

قهوه نورسکا ترکیبی بن مانو – بسته ۲۴ عددی

هر لحظه یک طعم

انواع نورسکا

نمونه متفاوتی از تمامی محصولات نورسکا برای تمامی ساعات روز